son dakika haberler for Dummies

İlgili Haberler Mardin'de 4 yaşındaki Asmin'in imdadına ambulans uçak yetişti Erbakan'dan 'İslam birliği' açıklaması Tek kelimeyle vahşet!

Your browser isn’t supported anymore. Update it to find the ideal YouTube expertise and our latest capabilities. Learn more

Afişe kızıp oyunculuğu bıraktı bakın şimdi ne yapıyor? İşte Hababam Sınıfı'nın Bozum Cahit'i Cengiz Nezir'in değişimi!

True Madrid, dün kazandığı Şampiyonlar Ligi kupasını ayağının tozuyla L'Almudena Katedralindeki pazar ayinine getirip papazlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde Güneykaya beldesi belediye başkanlığı seçimini AK Parti adayı kazandı

Sosyal hesap ile giriş yap Google Twitter Facebook Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme bağlantısını gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Komite, Telegram mesajlaşma uygulamasında paylaşılan bir gönderide, acil servislerin olay yerindeki molozları temizlemeye devam ederken daha fazla ceset bulmaya da devam ettiğini aktardı.

Herkes uzun süre onu bir milyarderin varisi olduğu halde bu dev mirasın sadece "kuruşundan" faydalanmasıyla konuştu. Yaptığı ilk evlilik ihanetle sonuçlandı. Ardından ikinci kez yuva kurdu ve beş tane çocuk doğurdu. Ama bu bile ailesini koruyamadı, kocasıyla yollarını ayırdı.

YALIN, profesyonel müzik kariyerinin twenty’nci yılını Beşiktaş Stadyumu’nda verdiği konserle kutladı.

Kademeli emeklilik son dakika gelişmeleri, erken emeklilik bekleyen vatandaşlar tarafından takip ediliyor. EYT düzenlemesi sonrası gündeme gelen kademeli emeklilik ile 2000-2008 arası sigorta girişliler emeklilik hakkının kendilerine de tanınmasını talep ediyor. Sigortalı çalışanların belirli Son dakika haberleri bir yaşa ve prim gün sayısına ulaştıklarında kısmi olarak emekli olmalarını sağlayan kademeli emeklilik ile ilgili Hürriyet Gazetesi Yazarı Noyan Doğan konuyu köşesine taşımıştı.

Sinemanın neredeyse thirty yılı aşkın bir dönemine damga vuran oyuncunun annesi, yıllar Haberler önce babasının ve onun ailesinin söylediğini yapsaydı bizim onu Helloç tanıyamayacağımızı, sinema seyircisi olarak böyle bir güzellikten mahrum olacağımızı biliyor muydunuz? İlk anda kulağa tuhaf gelse de işin aslı bu.

Rus basınında yer alan habere göre; Rusya'nın başkenti Moskova’daki bir konser salonuna silahlı kişilerce saldırı yapıldı.

Üzerinde ''İsrail'e Kırmızı Kart'' yazan tişört giyen protestocu, kendini kale direğine zincirledi

Vladimir Putin eighteen saat sonra Rusya'daki terör saldırısına dair açıklamalarda bulundu. Putin yaşananları 'kanlı ve barbarca bir terör saldırısı' olarak nitelendirdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *